Žvejai pažeidžia draudimą

žvejyba skrituliais

 

žvejyba skrituliais

 

   Visagino miesto agentūros specialistai kartu su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais pagal iš žvejų gautą informaciją, kad Zarasų rajone Drūkšių ežere žvejojama naudojant masalui žuvelę, organizavo gamtosauginį reidą.

 

 

 

žvejyba skrituliais   Visagino miesto agentūros specialistai kartu su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais pagal iš žvejų gautą informaciją, kad Zarasų rajone Drūkšių ežere žvejojama naudojant masalui žuvelę, organizavo gamtosauginį reidą.

   Nuvykus į Drūkšių ežero Tilžės įlanką inspektoriai pastebėjo, kad žvejų grupelė gaudo žuvis nutolus nuo įlankos apie 3 km. Žinant, kad pažeidėjams liudininkai nereikalingi, buvo nuspręsta juos patikrinti.

   Gauta informacija pasitvirtino: du Utenos m. gyventojai ir trys Rokiškio raj. gyventojai    žvejojo pažeisdami Mėgėjiškos žūklės taisyklių reikalavimus (po sausio 1 d. naudojo masalui žuvelę ir mėgėjiškoje žūklėje naudojo daugiau įrankių, nei tai leidžia taisyklės). Visiems pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai. Už šį pažeidimą LR administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta bauda nuo 25 iki 200 Lt. Bus paskaičiuota žala ir pateiktas ieškinys už neteisėtai sugautą lydeką.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.