Akcija tęsiasi

 

   Utenos RAAD Gyvosios gamtops apsaugos inspekcijos pareigūnai ir toliau ypatingą dėmesį skiria mėgėjų žvejybos tvarkos užtikrinimui.

 

   Utenos RAAD Gyvosios gamtops apsaugos inspekcijos pareigūnai ir toliau ypatingą dėmesį skiria mėgėjų žvejybos tvarkos užtikrinimui. Šiuo tikslu  vasario 1 d. buvo organizuotas reidas Zarasų rajone. Kadangi buvo įprasta darbo diena, poledinės žūklės mėgėjų ant ežerų buvo nedaug. Aplankius Antaliepties vandens saugyklą, Ūparto, Asavėlio, Asavo, Luodykščio ir Luodžio ežerus, buvo patikrinta 13 žvejų mėgėjų. Galima drąsiai teigti, kad dar nemažai tokių žvejų, kuriems susitaikyti su Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių reikalavimais kol kas sekasi sunkiai. Iš visų  patikrintų beveik trečdalis žvejojo neturėdami mėgėjų žvejybos leidimų,  smaigų, o trys iš jų dar ir šakotinėmis, masalui naudodami žuvelę.

   Ant Antalieptės vandens saugyklos ledo buvo sulaikyti piliečiai G. S. ir P. S., kurie žvejojo neturėdami nei mėgėjų žvejybos leidimų, nei smaigų, o be to dar žvejojo šakotinėmis, masalui naudodami žuvelę. Siekdami išvengti administracinės atsakomybės pastarieji nepakluso teisėtiems aplinkosaugininkų reikalavimams, bandė sprukti nuo pareigūnų, tačiau gaudynės baigėsi aplinkosaugininkų naudai. Pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai, paimti žvejybos įrankiai ir priemonės. Jiems bus taikomos sankcijos, numatytos LR ATPK 87 str. 1 dalyje.

   Asavo ežere pil. Z. N. irgi žvejojo be mėgėjų žvejybos leidimo, su savimi neturėjo smaigų, o šalia, nors ir  paslėptose po sniegu eketėse, pareigūnai aptiko ir šakotines, kur masalui buvo naudojama žuvelė. Jam irgi administracinės atsakomybės išvengti nepavyks. Dar vienas pilietis, žvejojęs be mėgėjų žvejybos leidimo, buvo sulaikytas Luodžio ežere.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.