Nebereikės registruoti mažų irklinių valčių ir burinių jachtų

Valtis

   Įstatymui įsigaliojus nuo liepos 1 d. nebus privalomai registruojama apie 30 tūkstančių mažųjų pramoginių laivų ir burinių jachtų.

 

 

Valtis   Lietuvos Respublikos vidaus vandenų laivų registre nebereikės registruoti sportinių laivų, vandens dviračių, irklinių valčių ir burinių jachtų, kurių korpusas trumpesnis kaip 6 metrai, irklinių turistinių plaustų, kurių keliamoji galia mažesnė kaip 500 kilogramų.
   Tai numatyta Seimo priimtose Vidaus vandenų transporto kodekso pataisose, kuriomis atsisakoma keleivių vežimo veiklos licencijavimo ir supaprastinamas krovinių vežimo krovininiais vidaus vandenų laivais Lietuvos Respublikos ir tarptautiniais vidaus vandenų keliais veiklos reglamentavimas. Tam pritarė 100, susilaikė 2 Seimo nariai.
   Įstatymui įsigaliojus nuo liepos 1 d., apie 30 įmonių, kurių veikla dabar yra licencijuojama, galės be apribojimų vežti keleivius vidaus vandenų laivais, apie 20 įmonių supaprastinta tvarka gaus leidimus verstis krovinių vežimu vidaus vandenų laivais, nebus privalomai registruojama apie 30 tūkstančių mažųjų pramoginių laivų ir burinių jachtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.